Press Reader - informace o databázi a přístupu k ní

Kromě přístupu do databáze ze všech uživatelských počítačů v knihovně máte možnost stáhnout si zdarma aktuální vydání světového tisku v prostorách knihovny po připojení k wifi síti BI Internet do svých mobilních zařízení.

Press Reader - výběr titulů

Stačí si nainstalovat aplikaci PressReader. Bez dalšího přihlašování tak získáte tak přístup do nějvětšího novinového stánku na světě. Najdete zde několik tisíc titulů aktuálních novin a časopisů z téměř stovky zemí v 60 světových jazycích. Kromě významných zahraničních titulů jako jsou např. The Guaridan, International Herald Tribune, The Independent, USA Today, Daily Mail či The Washington Post zde najdete také aktuální vydání MF Dnes, Lidových novin, Hospodářských novin či týdeníku Respekt nebo Ekonom. V mobilní aplikaci si můžete vybrané tituly stáhnout do zařízení pro pozdější offline čtení mimo knihovnu.

 Press Reader - výběr titulů

Přístup k databázi v prostorách knihovny je také možný ze všech uživatelských počítačů. Maximální počet současně přihlášených uživatelů je tři ˜– pokud vás databáze z tohoto důvodu k obsahu nepustí, zkuste to prosím o chvíli později.

Mobilní aplikace je dostupná pro zařízení s operačním systém iOS, Android, Windows 8, BlackBerry Playbook nebo BlackBerry 10.

Press Reader - obrazovky

Poslední změna: 30.08.2016