Bibliografie

Výběrové bibliografie dokumentů o jednotlivých zemích z fondu knihovny

Francie
Výběrová bibliografie dokumentů o Francii ve fondu Krajské knihovny Františka Bartoše ve Zlíně k 1. 10. 2015. Bibliografie obsahuje různé druhy dokumentů – monografie, periodika, zvukové dokumenty i CD–ROM. Monografie jsou rozděleny na naučnou literaturu, která se dále dělí podle zaměření, a na beletrii (i ve francouzském jazyce).
Mongolsko
Výběrová bibliografie dokumentů o Mongolsku ve fondu Krajské knihovny Františka Bartoše ve Zlíně k 1. 10. 2014 . Bibliografie obsahuje různé druhy dokumentů – monografie, periodika, zvukové dokumenty i CD - ROM. Monografie jsou rozděleny na naučnou literaturu, která se dále dělí podle zaměření, a na beletrii.
Rusko
Výběrová bibliografie dokumentů o Rusku ve fondu Krajské knihovny Františka Bartoše ve Zlíně k 1. 10. 2014. Bibliografie obsahuje různé druhy dokumentů – monografie, periodika, zvukové dokumenty i CD–ROM. Monografie jsou rozděleny na naučnou literaturu, která se dále dělí podle zaměření, a na beletrii (i v ruském jazyce).
Vietnam
Výběrová bibliografie dokumentů o Vietnamu ve fondu Krajské knihovny Františka Bartoše ve Zlíně k 1. 10. 2014. Bibliografie obsahuje různé druhy dokumentů – monografie, periodika, zvukové dokumenty i CD–ROM. Monografie jsou rozděleny na naučnou literaturu, která se dále dělí podle zaměření, a na beletrii.

Cyrilometodějský Velehrad (2013)

Poslední změna: 19.11.2018