Využití řady LEGO® Education pro rozvoj kreativního myšlení dětí 1. stupně ZŠ

08.03.2023,
08:30 - 15:30
Kurz se uskuteční v rámci projektu Využití technologií v kreativním vzdělávání kulturních a pedagogických pracovníků Zlínského kraje.

Kreativní vzdělávání v KKFBZ - přehled kurzů

Školení má podobný základ jako kurz pro rozvoj kreativního myšlení dětí 2. stupně ZŠ. Není potřeba absolvovat oba kurzy.

Celodenní certifikované školení LEGO® Education Spike™ Essential je určeno všem, kteří mají zájem o využití vzdělávacího konceptu STEAM a LEGO® Education řešení pro vzdělávání. V rámci školení se důkladně seznámíte se sadou LEGO® Education Spike™ Essential, jejím pracovním prostředím a možnostmi využití sady v rámci vyučování informatiky dle nového RVP, s přesahem do hodin techniky i dalších oblastí. Zkušený certifikovaný lektor vás provede všemi možnostmi, které výukové sady LEGO® Education Spike™ Essential nabízí. Podělí se s vámi o vlastní zkušenosti a "hacky" při využití výukových sad ve výuce, v zájmových kroužcích či volnočasových workshopech. K účasti na školení nejsou nutná znalosti z oblasti informatiky nebo programování. Školení je vedeno formou workshopu a vyžaduje aktivní účast v jednotlivých aktivitách.

Přihlaste se jako náhradníci přes přihlašovací formulář (počet míst je omezen).

Datum: středa 8. března 2023

Čas: 8:30 - 15:30

Místo: sál B, 2. podlaží budovy 15 (počítačová učebna)

Lektor: Tomáš Hájek (LEGO Education Academy Certified Trainer, Insgraf)

Cena: zdarma

Více informací: PhDr. Zuzana Svobodová, tel. 730 581 102, e-mail: svobodova [at] kfbz.cz

Kurz je realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a Ministerstva kultury ČR.

Poslední změna: 15.06.2023