Michal Sýkora

11.08.2021, 17:00
Je součástí akce: 
Autorské čtení a beseda

Michal Sýkora, spisovatel a vysokoškolský učitel, českému publiku známý jako autor úspěšné série s komisařkou Výrovou (Případ pro exorcistu, Modré stíny, Pět mrtvých psů a další). Řada jeho románů byla zfilmována a těší se velkému ohlasu diváků i kritiky. Vedle románů napsal spolu s Petrem Jarchovským scénáře pro Českou televizi k minisériím Živé terče (2019) a Pozadí událostí (uvedení se připravuje). Ve Zlíně představí knihu detektivních povídek s názvem Nejhorší obavy, která vyšla v roce 2020 v nakladatelství HOST.
Hudební doprovod Zdeněk Marušák (saxofon) a Gaston Procházka (piano).
Místo konání: Zámek Zlín

Vstupné 50 Kč

Vstupenky lze zakoupit na recepcích 14|15 BAŤOVA INSTITUTU nebo online.

Vážení návštěvníci, rádi bychom Vás upozornili, že pro vstup na akci je třeba prokázat splnění jedné z následujících  podmínek:

  • doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní, 
  • doložit negativní POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 72 hodin  (lze prokázat potvrzením zaměstnavatele o provedení samotestu či čestným prohlášením),
  • doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než  180 dnů přede dnem konání akce,
  • aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.

Po celou dobu konání akce je třeba mít nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95).

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

Doporučení: Kromě Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně nabízí certifikované testy ZDARMA ODBĚROVÉ MÍSTO V OC Čepkov a Oční klinika Gemini, kde není nutná ani registrace.

Poslední změna: 29.07.2021