Knihovna Malenovice otevírá od pondělí 22. 2. 2021 výdejní okénko

Knihovna se nachází v dočasném náhradním prostoru v ulici Masarykova č. 1242 (DPS)
Knihovna Malenovice otevírá od pondělí 22. 2. 2021 výdejní okénko

Vážení uživatelé,

také Obvodní knihovna Malenovice bude od pondělí 22. února 2021 poskytovat své služby prostřednictvím výdejního okénka ve své běžné provozní době.

Knihovna v Malenovicích sídlí v dočasném náhradním prostoru v ulici Masarykova č. 1242 (DPS). Výdejní okénko je zpřístupněno ze severní strany budovy (naproti točny autobusu). 

Provozní doba:           
pondělí  13 – 18 hod.     
úterý     13 – 17 hod.     
čtvrtek    9 – 11 hod., 13 – 17 hod.            

Výdejní místo slouží pro vyzvedávání rezervací, on-line objednávek a pro vracení dokumentů.

Výpůjční doba všech výpůjček bude prodloužena o dobu uzavření knihovny. Vypůjčené dokumenty vraťte nejpozději do 15. března 2021, do té doby nebudeme výpůjčky upomínat. Ve svém čtenářském kontě nebo v knihovně zjistíte, zda je možné výpůjční lhůtu ještě prodloužit. Dokumenty můžete vracet i v ústřední knihovně v aktuální provozní době.

Objednávky a rezervace si zadávejte z domova prostřednictvím elektronického katalogu a do knihovny se vydejte až poté, co obdržíte oznámení, že je vaše výpůjčka připravena. Dokumenty si pak můžete vyzvednou do 7 dnů na výdejním místě. 

Vyřízení objednávek a rezervací je zpoplatněno dle ceníku částkou 10 Kč za každý titul.

Služba objednávky je standardně zpoplatněna i v běžném provozu, je to řádně kalkulovaná cena, která pokrývá náklady na tuto službu (práce knihovníka, náklady na odeslání upozornění, tisk ad.). Objednávky jsou zpoplatněny nejen z ekonomických důvodů, ale také z regulačních důvodů, aby nedošlo k rizikové epidemické situaci kvůli zahlcení místa pro výdej a vracení.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu.

Poslední změna: 19.02.2021