Karin Lednická - VYPRODÁNO

25.08.2021, 17:00
Je součástí akce: 
Autorské čtení a beseda

Beseda je již vyprodána. Pro ty z Vás, na které se lístky již nedostaly, ale máme dobrou zprávu! Karin přijala pozvání do našeho podcastu Na vlně. Pokud byste se jí rádi na něco zeptali, pošlete svůj dotaz/vzkaz na bit.ly/ptejseKL. Podcast bude k poslechu našem webu kfbz.cz/podcast nebo na Spotify bit.ly/podcastknihovnyzlin.

Beseda s českou nakladatelkou, překladatelkou a spisovatelkou Karin Lednickou. Autorka debutovala v roce 2020 románem Šikmý kostel. „Románová kronika ztraceného města“ vypráví o vesnici, které se stala osudnou těžba uhlí. Jedná se o fascinující příběh o štěstí i utrpení, naději i zániku, ale také o zapomenutých bolestech české historie. Kniha se okamžitě stala bestsellerem. Druhý díl vyšel v lednu 2021 a čtenáři už s napětím očekávají díl třetí, který má pokrýt období od roku 1945 do 60. let.

Moderuje Libuše Pavlicová z Krajské knihovny Františka Bartoše ve Zlíně. 
Hudební doprovod Štěpán Holík a Filip Vítů.

Místo konání: Zámek Zlín

Vstupné 50 Kč. Vstupenky lze zakoupit na recepcích 14|15 BAŤOVA INSTITUTU nebo online.

Knihy autorky bude možné si na místě zakoupit a nechat podepsat.

Vážení návštěvníci, rádi bychom Vás upozornili, že pro vstup na akci je třeba prokázat splnění jedné z následujících  podmínek:

  • doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní, 
  • doložit negativní POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 72 hodin  (lze prokázat potvrzením zaměstnavatele o provedení samotestu či čestným prohlášením),
  • doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než  180 dnů přede dnem konání akce,
  • aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.

Po celou dobu konání akce je třeba mít nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95).

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

Doporučení: Kromě Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně nabízí certifikované testy zdarma odběrové místo v OC Zlaté jablko nebo např. Oční klinika Gemini.

 

Poslední změna: 24.08.2021