V ústřední knihovně je uzavřeno 3. podlaží

Z důvodu oprav podlah je do 29. září uzavřeno 3. podlaží s beletrií a dětskou literaturou.
Foto: Michal Novotný

Od 1. 8. do 29. 9. 2015 je uzavřeno 3. podlaží Krajské knihovny Františka Bartoše ve Zlíně (beletrie, CD, dětské oddělení), provoz 4. podlaží je od 17. 8. 2015 bez omezení.

V běžném provozu zůstane po celou dobu oprav 2. podlaží budovy 15 (automat na vracení knih, informační pult, čítárna, veřejný internet).

Po dobu omezeného provozu je počet současně půjčených dokumentů zvýšen na 30 kusů. Knihy je možno vracet v automatu na vracení a u pultu ve 2. podlaží v provozní dobu po celé prázdniny, výpůjční lhůty proto nebudou prodlouženy.

Rezervované knihy a knihy objednané ze skladu je možno vyzvedávat ve 4. podlaží. Knihy z patra, které je vystěhováno, nelze objednávat. Dostupnost konkrétního titulu si ověříte v katalogu knihovny na www.kfbz.cz.

Omlouváme se za omezení provozu a nepříjemnosti s tím spojené. Nejsou vyloučeny změny v termínech. Sledujte prosím www.kfbz.cz, www.facebook.com/zlinknihovna a informační panely v knihovně s aktuálními informacemi. V případě nejasností se obraťte na obsluhu nebo volejte na tel. 573 032 402.

Děkujeme za pochopení.

 

 

Ke stažení: 

Poslední změna: 29.09.2015