Spisovatelka Šárka Šišková a její nový román Ještě je čas

16.11.2022, 17:00
Křest knihy se speciálním hostem - herečkou PETROU HŘEBÍČKOVOU

Zlínská spisovatelka, renomovaná oděvní návrhářka Šárka Šišková, políbena několika múzami úspěšně pootočila kormidlo a oblast módního designu v roce 2018 vyměnila za literaturu.

Její už pátá kniha, román JEŠTĚ JE ČAS představuje čtenářům vyzrálou spisovatelku, která se nebojí aktuálních témat současného světa, ve kterém žijí nejen její hrdinové, ale i čtenáři. 

Děj nového románu se odehrává ve Zlíně, Praze, ale i pod hladinou moře na potápěčské lodi. Je to opět příběh plný autenticity, dramatický s výbornými dialogy, kterými autorka zcela mistrně posouvá děj. 

Psaní není má zpověď, je to mé vyprávění o životě Tady a Teď, který mě zajímá. Jsem jeho součástí.” Říká autorka, která své knihy také ilustruje a dodává: “Malování a psaní je pro mě největší tvůrčí svobodou. Mé postavy a děj příběhu tvořím se stejnou vášní a zaujatostí, jako bych malovala akvarel, rychle, naléhavě.”

V roce 2018 vyšla úspěšná prvotina A co láska?, která se dočkala už druhého vydání, v roce 2019 román Dokonalý život?, v roce 2020 román Navždy nebo jen na chvíli?. A v roce 2021 román Naslouchám.

Přijměte srdečné pozvání na uvedení nové knihy, románu JEŠTĚ JE ČAS, který se uskuteční v Krajské knihovně Františka Bartoše ve Zlíně ve středu 16. listopadu od 17.00 hodin.

Román slavnostně pokřtí a odpolednem nás příjemně provedou speciální hosté herečka PETRA HŘEBÍČKOVÁ a IVA JANÁLOVÁ.

Nenechejte si ujít tuto výjimečnou příležitost prožít krásné setkání plné hezkého povídání, o životě, psaní i hraní…

Ústřední knihovna, budova 15, kavárna
Vstup zdarma

 

 

Poslední změna: 10.11.2022