Robert Fulghum

15.10.2019, 18:00
Populární americký autor osobně v Krajské knihovně Františka Bartoše ve Zlíně
robert fulghum

UPOZORŇUJEME, ŽE BESEDA JE JIŽ VYPRODÁNA

Robert L. Fulghum, americký spisovatel, unitářský pastor, filosof, učitel, zpěvák, malíř... Popularitu po celém světě si získal především svými knížečkami s drobnými úvahami. Nejznámější z jeho statí je Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce.

Mistr laskavého humoru přijede do Zlína představit svou novou knihu s názvem U Devíti draků a jedné ovce, což je druhý díl zamýšlené trilogie Opravář osudů.
Také jste si zamilovali amerického expata George a jeho českou přítelkyni Luci Milenu, nesourodou dvojici, která zažívá díky Robertu Fulghumovi svá dobrodružství v naší zemi? Tak to můžete začít pomalu oslavovat, vrátí se k vám i spolu se strejdou Petrem, aby rozehráli další část velkého příběhu. Celou radostnou událost návratu oblíbených hrdinů ozdobí svou přítomností při uvedení knihy sám autor, který během října zavítá také do Krajské knihovny Františka Bartoše ve Zlíně, aby poznal vás – své čtenáře!
Dojde i na scénické čtení, při němž vás dvojice herců v krátkosti (abychom nevyzradili až příliš mnoho) seznámí s oběma díly Opraváře osudů. 

Budova 15, kavárna
15. 10. 2019 | 18.00 
Vstupné 130 Kč, snížené 90 Kč

Poslední změna: 14.10.2019