Představení pro děti Truhlík a Truhlička Vánoční hvězdička

24.11.2021, 17:00
Divadlo z Truhlice zahraje v Obvodní knihovně Malenovice

Dvojice skřítků z čarovné truhlice se chystá společně oslavit Vánoce. Ale jak vlastně vše připravit tak, aby to bylo správně a o čem ty Vánoce vlastně jsou? O dárcích? O dobrotách? O vánočním úklidu? Nebo o sněhové nadílce? Vánoční pohádka, ve které se na Vánoce nachystáme, a připomeneme si klasické zvyky a obyčeje nejkrásnějších svátků v roce.

Truhlík a Truhlička jsou skřítci z čarovné truhlice (proto Truhlík a Truhlička), která dlouhou dobu ležela zapomenuta na půdě ve starém domě na venkově. Truhlici jednou našly děti, které přišly na návštěvu k prarodičům, a vypustily skřítky do našeho světa, který skřítci objevují.  Díky čarovné truhlici, která dokáže plnit přání, skřítci poznávají, jak běží život ve světě, sami se ve světě učí žít, a děti jim u toho pomáhají. Sem-tam skřítky něco naučí, a sami se něčemu přiučí taky.

V představeních herci zpívají, hrají na hudební nástroje, a do děje zapojují i diváky. Hravá forma, interakce, hezká výprava a energie herců tvoří představení, které si každý rád zopakuje. Více o představení na www.divadloztruhlice.cz/vanocni-hvezdicka.

Obvodní knihovna Malenovice
Mlýnská 845, 76302 Zlín 
Vstupné: 40 Kč

 

 

 

Poslední změna: 10.11.2021