Přečtěte si aktuální noviny a magazíny z celého světa

Plný zkušební přístup ke službě Pressreader po celý březen zdarma.

Jste vlastníkem „chytrého“ telefonu či tabletu? Využijte mimořádnou akci v Krajské knihovně Františka Bartoše ve Zlíně. Bezplatný online přístup k tisícům aktuálních novinových titulů a magazínů z celého světa. Využijte Library PressDisplay.

Library PressDisplay je samostatný webový portál speciálně určený pro knihovny a vzdělávací instituce, který poskytuje online přístup k plnému obsahu více než tří tisíc periodik, novin a magazínů, v den jejich vydání. Službu využívají čtenáři více než sedmi tisíc knihoven a vzdělávacích institucí kolem celého světa.

Uživatel s mobilním zařízením (SmartPhone, Tablet, ...) musí mít nainstalovanou aplikaci PressReader - volně ke stažení dle systému mobilního zařízení

pro Android https://play.google.com/store/apps/details?id=com.newspaperdirect.pressreader.android

pro Apple https://itunes.apple.com/app/pressreader/id313904711

verze pro další platformy jsou také k dispozici - zdarma ke stažení zde http://about.pressreader.com

Pokud se uživatel mobilního zařízení (SmartPhoe, Tablet apod.) dostane do dosahu wifi Krajské knihovny Františka Bartoše ve Zlíně a má nainstalovanou potřebnou aplikaci - objeví se mu na mobilním zařízení hláška informující, že je ve vaší knihovně a nabídne mu možnost stáhnout si do zařízení zvolené/vybrané tituly pomocí aplikace PressReader.

Pro stažení titulů je nastaven limit na maximálně 5 titulů v rozpětí 24 hodin na jedno zařízení, po stažení se zobrazí hláška že stažení publikací bylo sponzorováno vaší knihovnou. Čtenář tak odchází z knihovny a na svém zařízení má staženy tituly, které si může přečíst později doma.

 

Poslední změna: 04.03.2015