Letní čtenářská výzva 2020

01.07.2020 - 30.09.2020
Letní soutěž pro registrované čtenáře knihovny
Letní čtenářská výzva

Milé čtenářky, milí čtenáři,

pro zpestření prázdninového období jsme pro vás připravili Letní čtenářskou výzvu. Přečtěte 5 knih podle níže uvedených kategorií a vyplňte soutěžní formulář, a to buď online nebo ho najdete vytištěný u pultů v knihovně. Případně si ho můžete stáhnout ZDE.

Účastníci, kteří splní alespoň čtyři části výzvy dle vlastního výběru, budou zařazeni do slosování. Tři vylosované účastníky odměníme dárkem a roční registrací do knihovny.

Přejeme vám krásné léto plné nejen čtenářských zážitků!

KATEGORIE:

1. Kniha, jejíž název začíná stejným písmenem jako vaše křestní jméno     

2. Kniha vašeho oblíbeného autora

3. Kniha přečtená za jediný den

4. Kniha, která obdržela cenu Magnesia Litera

5. Kniha přečtená ušima (audiokniha)

 

PRAVIDLA:
Knižní výzvy se mohou zúčastnit pouze registrovaní čtenáři Krajské knihovny Františka Bartoše ve Zlíně (dále jen knihovna) s platnou registrací a bez neuhrazených pohledávek.
Letní knižní výzva začíná 1. 7. 2020 a končí 30. 9. 2020. Formulář můžete odevzdat v tištěné podobě u kteréhokoliv výpůjčního pultu nebo vyplnit online na webu knihovny, a to nejpozději do 30. 9. 2020.
Do slosování postoupí účastníci, kteří splní alespoň čtyři části výzvy dle vlastního výběru, může se jednat i o vypůjčenou eKnihu. Uvádějte prosím celé jméno autora a název knihy. Nebude-li vyplněno správně, nemůžeme vás zařadit do soutěže. Knihy se nesmějí ve formuláři opakovat.
Tři vylosované účastníky odměníme dárkem a roční registrací do knihovny 21. října 2020 v 17:00 hod. v rámci setkání Klubu milovníku knih.
Tipy na knihy budeme zveřejňovat v průběhu trvání výzvy na Facebooku a Instagramu nebo se poraďte se svou knihovnicí či knihovníkem.
Zapojením se do soutěže a odesláním odpovědi dáváte souhlas, aby Vaše osobní údaje zaznamenané v databázi registrovaných uživatelů knihovny byly zpracovány pro účely organizace Letní čtenářské výzvy 2020 v Krajské knihovně Františka Bartoše ve Zlíně (Vavrečkova 7040, 760 01 Zlín), která je správcem údajů. Údaje nebudou předány dalšímu subjektu. Informace o ochraně osobních údajů v KKFBZ viz https://www.kfbz.cz/ochrana-osobnich-udaju.

Poslední změna: 07.07.2020