Letní čtenářská výzva

02.07.2018 - 31.08.2018
Výzva pro všechny milovníky knih a luštění
Letní čtenářská výzva

Milí knihomolové a milovníci literatury,

jsou tady prázdniny a s nimi možnost otestovat si své literární znalosti. Pro zpestření prázdnin jsme pro vás připravili i letos Letní čtenářskou výzvu.

Ta bude probíhat v období od 2. 7. do 31. 8. 2018

Do soutěže se můžete zapojit kdykoliv v jejím průběhu. Jednotlivé knižní šifry budou zveřejněny vždy v pondělí a ve středu na Facebooku, Instagramu a webu Krajské knihovny Františka Bartoše ve Zlíně.

Své odpovědi nám zasílejte na email: vyzva [at] kfbz.cz, a to nejpozději do 31. 8. 2018. 

V odpovědi uveďte vždy číslo šifry a celé jméno autora a název knihy.

Tři nejúspěšnější účastníky, tj. účastníky s nejvyšším počtem zaslaných správných odpovědí, odměníme knižními dárky a roční registrací do knihovny[1]. Správná a nejrychlejší odpověď bude pokaždé odměněna speciální plackou Letní čtenářské výzvy. Tyto budou k vyzvednutí v průběhu celé soutěže v informačním pracovišti ve foyer knihovny. Odesilatel nejrychlejší odpovědi bude vždy kontaktován e-mailem. 

Vyhlášení vítězů a předání hlavních cen se uskuteční 12. září 2018 v 17:00 hod. v rámci Klubu milovníku knih (v Krajské knihovně Františka Bartoše ve Zlíně, kolektivní studovna, 4. NP budovy 15).

Zapojením se do soutěže a odesláním odpovědi dáváte souhlas, aby Vaše jméno, příjmení a e-mailová adresa byla zpracována pro účely organizace Letní čtenářské výzvy 2018 v Krajské knihovně Františka Bartoše ve Zlíně (Vavrečkova 7040, 160 01 Zlín), která je správcem údajů. Údaje nebudou předány dalšímu subjektu. Osobní údaje jsou uchovávány po dobu trvání akce a budou zlikvidovány po vyhodnocení výsledků a zveřejnění výherců v rámci propagace a dokumentace činnosti knihovny. Informace o ochraně osobních údajů v KKFBZ viz https://www.kfbz.cz/ochrana-osobnich-udaju.

Přejeme Vám krásné léto a hodně zábavy při luštění!

Vaše knihovna


[1] V případě shody v nejvyšším počtu správných odpovědí, budou z těchto vylosováni tři výherci.

Obrázky v tiskové kvalitě: 

Poslední změna: 01.07.2019