Letní čtenářská šifra

01.07.2019 - 31.08.2019
Prázdninové literární luštění pro všechny milovníky knih
Letní čtenářská šifra

Milí knihomolové a milovníci literatury,

pro zpestření prázdnin jsme pro vás připravili i letos Letní čtenářskou šifru.

Ta bude probíhat v období od 1. 7. do 31. 8. 2019

Do soutěže se můžete zapojit kdykoliv v jejím průběhu a odpovědi na jednotlivé šifry zasílat i zpětně.

Šifry budou zveřejněny vždy v pondělí a ve středu na FacebookuInstagramu a webu Krajské knihovny Františka Bartoše ve Zlíně.

Své odpovědi nám zasílejte na email: sifra [at] kfbz.cz, a to nejpozději do 31. 8. 2019 (včetně). V odpovědi uveďte vždy číslo šifry a celé jméno autora a název knihy. (Zapojením se do soutěže a odesláním odpovědi dáváte souhlas, aby Vaše jméno, příjmení a e-mailová adresa byla zpracována pro účely organizace Letní čtenářské šifry 2019 v Krajské knihovně Františka Bartoše ve Zlíně, která je správcem údajů. Údaje nebudou předány dalšímu subjektu. Osobní údaje jsou uchovávány po dobu trvání akce a budou zlikvidovány po vyhodnocení výsledků a zveřejnění výherců v rámci propagace a dokumentace činnosti knihovny. Informace o ochraně osobních údajů v KKFBZ viz kfbz.cz/ochrana-osobnich-udaju.)

Tři nejúspěšnější účastníky, tj. účastníky s nejvyšším počtem zaslaných správných odpovědí, odměníme knižními dárky, roční registrací do knihovny a originální taškou knihovny. Správná a 1. nejrychlejší odpověď na každou šifru bude pokaždé odměněna drobnými dárky. Tyto budou k vyzvednutí v průběhu celé soutěže v informačním pracovišti ve foyer knihovny. Odesilatel nejrychlejší odpovědi bude vždy kontaktován e-mailem. 

Vyhlášení vítězů a předání hlavních cen se uskuteční 25. září 2019 v 17:00 hod. v rámci Klubu milovníku knih (v Krajské knihovně Františka Bartoše ve Zlíně, kolektivní studovna, 4. NP budovy 15).

Přejeme Vám krásné léto a hodně zábavy při luštění!

Poslední změna: 29.08.2019