Aktuální provoz knihovny

Provoz ústřední knihovny obnoven
Aktuální provoz knihovny

Vážení čtenáři, vážené čtenářky,

knihovna obnovila svůj provoz v ústřední knihovně, lze půjčovat z volných výběrů, zadávat objednávky a rezervace prostřednictvím knihovního katalogu. V ústřední knihovně můžete vracet veškeré půjčené dokumenty, tedy i ty, které byly zapůjčeny v obvodních knihovnách a pobočkách. Dočasně je mimo provoz automat na vracení knih a přístup k PC včetně internetu a databází. V knihovně také nejsou dostupné terminály s knihovním katalogem, k vyhledávání můžete využít svá mobilní zařízení připojená na wifi nebo se obraťte na pracovníky u pultu. 

Ostatní automatizované provozy a další služby budou zprovozňovány postupně. Otevřeny jsou obvodní knihovna Jižní Svahy, Malenovice (náhradní prostory), pobočky Kostelec, Kudlov, Lhotka, Louky, Mokrá, Příluky, Prštné, Štípa a Velíková, a to ve své aktuální provozní době.

Výpůjční doba všech výpůjček bude prodloužena o dobu uzavření daných knihoven, nejméně do konce července nebudeme nevrácené výpůjčky upomínat. Ve svém čtenářském kontě nebo v knihovně zjistíte, zda je možné výpůjční lhůtu ještě prodloužit. Prodloužili jsme také termín pro vyzvednutí odložených rezervací a objednávek.

Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení. Pro aktuální informace sledujte náš web a Facebook. Kontaktujte nás telefonicky na čísle 573 032 400, e-mailem: info [at] kfbz.cz nebo využijte chat. 

Poslední změna: 26.07.2021