12. dubna otevíráme volné výběry!

Aktuální informace k provozu knihovny
Opět otevíráme volné výběry
V pondělí 12. dubna 2021 obnovujeme půjčování ve volných výběrechústřední knihovně a v knihovnách Díly, Jižní Svahy a v pobočkách Kostelec, KudlovMokrá, Podlesí, Prštné, Příluky, Štípa a Velíková v aktuální provozní době.
 
Ústřední knihovna bude v provozu v pracovní dny 10-18 hod., v sobotu 9-12 hod. jen pracoviště ve 2. podlaží (vracení knih a výdej objednávek a rezervací), automat na vracení je v provozu v pracovní dny 7-19 hod., v sobotu 8-12 hod. 

Obvodní knihovna Malenovice poskytuje své služby po dobu rekonstrukce v dočasném prostoru v ulici Masarykova 1242 (DPS).

Výpůjčky byly čtenářům automaticky prodlouženy o dobu plného uzavření knihovny a o období platnosti zákazu cestování mezi okresy. Výpůjčky, kterým již vypršela výpůjční lhůta a nelze je dále prodloužit, je třeba vrátit do 20. dubna 2021, od 21. dubna bude obnoveno upomínání. Přesné informace o stavu svých výpůjček čtenáři naleznou ve svém čtenářském kontě.

Prezenční a pobytové služby zůstávají i nadále nedostupné. V ústřední knihovně budou k dispozici individuální studovny pro registrované uživatele badatele/studenty ke studijním účelům.
 
Počet návštěvníků je omezen na jednu osobu na 15 m2.
 
Děkujeme, že do knihovny vstupujete s nasazeným respirátorem a dodržujete aktuální protiepidemická opatření.
 
Těšíme se na vaši návštěvu!

Poslední změna: 27.04.2021